قیمت دوربین مداربسته دام تحت شبکه

قیمت دوربین مداربسته دام که در دو مدل ahd و تحت شبکه موجود می باشد. استفاده از آن بواسطه ظاهری زیبا برای فضای داخلی به کار گرفته می شود. قیمت دوربین دام نسبت به دیگر دوربین ها ارزان و مقرون به صرفه می باشد و البته نوع برند، کیفیت تصویر یا روزلوشن، ahd یا آی پی بودن باعث متفاوت بودن نرخ این دوربین می شود.
دوربین مداربسته دام (Dome) که ظاهری گنبدی شکل و زیبا دارد و بیشتر برای فضاهای داخلی و مسقف مورد استفاده قرار می گیرد. جنس بدنه این دوربین ها در دو مدل کیس فلزی و پلاستیکی تولید می شود. دوربین دام در دو مدل لنز ثابت و متحرک موجود می باشد که هر کدام برای موقعیت مکانی ویژه و متفاوتی به کار گرفته می شوند.

دوربین مداربسته دام

تفاوت دوربین دام و بولت در چیست؟

 1. شکل ظاهری: دوربین دام گنبدی و نیم دایره ای شکل می باشد ولی دوربین لوله ای و استوانه ای می باشد.
 2. شرایط محیطی: به این منظور که دوربین دام در فضای داخلی بیشتر کاربرد دارد و دوربین بولت بلعکس
 3. دوربین دام عموما به سقف نصب می شود ولی دوربین بولت بر روی دیوار و سقف
 4. نصب دوربین بولت راحت تر از دوربین دام می باشد.
 5. دوربین دام به واسطه ساختاری که دارد مخفی و جلوی دید نمی باشد ولی بولت بلعکس
 6. مقاومت دوربین دام بیشتر از بولت می باشد
 7. قیمت مناسب و مقرون به صرفه دوربین دام نسبت به بولت

تفاوت دوربین دام و بولت چیست؟

دوربین مداربسته دام و بولت جزو رایج ترین مدل ها جهت استفاده در پروژه ها ی مختلف را دارد و همچنین تولید این دو مدل بیشتر از سایر مدل های دیگر می باشد.

دوربین مداربسته اسپیددام چیست؟

دوربین مداربسته اسپیددام که با نام های دیگری هم چون گردان یا چرخشی و ptz نیز شناخته می شود. این دوربین ها بواسطه قدرت زوم بالا و قابلیت گردش افقی و عمودی که دارد، فضای بیشتری را تحت پوشش قرار می دهد و استفاده از آن برای پروژه های بزرگ بسیار مناسب می باشد.
ساختار و شکل ظاهری آن از یک دوربین نیم دایره و دام مانند و یک پایه تشکیل شده است. یکی از مشخصه های مهم دوربین اسپیددام، تعریف کردن تعدادی preset می باشد که بتواند به صورت برنامه و زمان بندی شده محل های مشخص را نمایش دهد.

دوربین مداربسته اسپیددام چیست

مزایای دوربین مداربسته تحت شبکه

 1. نظارت و کنترل از راه دور
 2. مقرون به صرفه
 3. کیفیت تصویر فوق العاده
 4. مقیاس پذیری بالا: اضافه کردن دوربین‌های شبکه‌ی جدید یا سایر دستگاه‌های شبکه‌ای در یک سیستم نظارتی تحت شبکه تنها با متصل کردن آنها به یک روتر آسان است.

مزایای دوربین مداربسته تحت شبکه

خرید دوربین مداربسته دام

دوربین مداربسته دام که با توجه به مطالب گفته شده در بالا امیدوارم اطلاعات کافی را در اختیارتان قرار داده باشیم و بتوانید دوربین مناسب برای محیط نصب خود انتخاب نمایید. قیمت دوربین دام مناسب تر از سایر مدل ها می باشد و پارامترهای مختلفی هم چون برند، رزولوشن، نوع کیس یا جنس بدنه و همچنین لنز ثابت یا متغیر بودن در رنج قیمت آن ها تاثیر گذار می باشد.

منبع: centercctv.ir

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما