مجموعه تکنو دوربین شما را به خرید بهترین محصولات دوربین مدار بسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ups دوربین مداربسته با قیمت مناسب

آنچه در این مقاله می خوانید...

وظایف یو پی اسمحاسبه یو پی اس مناسب دوربین مداربسته
فروش ups دوربین مداربسته با قیمت مناسب

فروش ups دوربین مداربسته که مارک های مختلفی در این زمینه مشغول به فعالیت می باشند و برای این که بتوان یو پی اس مخصوص دوربین را با قیمت مناسب و در عین حال بهترین کیفیت خریداری کنید می توانید از طریق این مرکز اقدام کنید.
دستگاه ups که از کلمه لاتین Uninterruptible power supply مخفف گرفته شده است به معنی منبع تغذیه بدون توقف می باشد که یک دستگاه الکترونیکی می باشد که با استفاده از آن می توان برق مورد نیاز وسایل الکترونیکی را در مواقع قطعی تامین نماید.

وظایف یو پی اس

  1. تغذیه تجهیزات در صورت قطع برق
  2. محافظت از تجهیزات در مقابل افزایش یا کاهش های ناگهانی ولتاژ
  3. محافظت در مقابل بی ثباتی در فرکانس برق شهر
  4. محافظت در مقابل نویز

محاسبه یو پی اس مناسب دوربین مداربسته

 1. یو پی اس برای ۴ تا دوربین: برای ۴ دوربین و دستگاه دی وی آر و تجهیزات جانبی آن مانند منبع تغذیه شما معمولا به حدود ۵۰ وات توان نیاز خواهید داشت. برای تامین این توان حداقل باید از یک UPS با توان ۶۰۰VA استفاده شود. یک UPS 600VA با باتری ۷ آمپر/ساعت حدود ۴۰ دقیقه میتواند سیستم مداربسته شما را روشن نگه دارد. باتری ۹آمپر/ساعت همین زمان را به حدود ۱ ساعت می رساند و با دو باتری ۷ آمپر/ساعت شما حدود ۱ ساعت و چهل دقیقه سیستم را به صورت فعال تغذیه خواهید کرد.
 2. یو پی اس برای ۸ تا دوربین: برای هشت دوربین و دستگاه DVR و تجهیزات جانبی باید حداقل از یک UPS با توان ۱۰۰۰VA استفاده کنید.یک UPS 1000VA با دو باتری ۷ آمپر/ساعت میتواند تجهیزات شما را برای ۱ ساعت روشن نگه دارد. در صورتی که باتری را تا ۲ باتری ۹ آمپر/ساعت افزایش دهید این زمان به ۱ ساعت و ۲۰دقیقه می رسد. این زمان برای سه باتری ۹ آمپر/ساعت به ۲ ساعت خواهد رسید.
 3. یو پی اس برای ۱۶ نا دوربین: برای ۱۶ دوربین و دستگاه DVR و تجهیزات جانبی باید حداقل از یک UPS با توان ۱۰۰۰VA استفاده کنید.یک UPS 1000VA با دو باتری ۷ آمپر/ساعت میتواند تجهیزات شما را برای ۳۰ دقیقه روشن نگه دارد. در صورتی که باتری را تا ۲ باتری ۹ آمپر/ساعت افزایش دهید این زمان به ۴۰دقیقه می رسد. این زمان برای سه باتری ۹ آمپر/ساعت به ۱ ساعت خواهد رسید.

محاسبه یو پی اس مناسب دوربین مداربسته

ups دوربین مداربسته که در برندهای مختلفی موجود می باشد و برای دسترسی به قیمت مناسب می توانید از طریق این مرکز اقدام کنید.

دیمن منصوری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تکنو دوربین شما را به خرید بهترین محصولات دوربین مدار بسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید