مجموعه تکنو دوربین شما را به خرید بهترین محصولات دوربین مدار بسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش آداپتور دوربین مداربسته + نصب صحیح

آنچه در این مقاله می خوانید...

آداپتور یا منبع تغذیه دوربین مداربسته چیست؟نصب و راه اندازی صحیح آداپتورقیمت آداپتور دوربین مداربسته
فروش آداپتور دوربین مداربسته + نصب صحیح

فروش آداپتور دوربین مداربسته که در مدل های ۲، ۵ ،۱۵، ۲۰ و ۳۰ آمپر موجود می باشد که مدل رایج برای یک عدد دوربین مداربسته ۲ آمپر می باشد. نقش و نصب صحیح آداپتور در کیفیت تصویر دوربین مداربسته انکار ناشدنی می باشد و از مدلی های کیفیت بالا و آمپر واقعی ۲ آمپر و ۱۲ ولت استفاده کنید.
دوربین مداربسته که از تنوع و گستردگی زیادی برخوردار می باشند و همگی آن ها برای اتصال به برق نیاز به آداپتور که یکی از لوازم جانبی کاربردی در سیستم های حفاظتی محسوب می شود، دارند. که مدل رایج برای یک عدد دوربین مداربسته ۲ آمپر، ۱۲ ولت می باشد.

آداپتور یا منبع تغذیه دوربین مداربسته چیست؟

دوربین مداربسته برای این که به برق شهری که ولتاژ ۲۲۰ ولت دارد وصل شود نیاز  به آداپتور دارد و این منبع تغذیه این ولتاژ ۲۲۰ ولت را به ۱۲ ولت تبدیل می کند تا فشاری به دوربین ایجاد نشود.
به طور کلی هر دوربین به یک آداپتور دو آمپر نیاز دارد در صورتی که تعداد دوربین ها افزایش یابد باید برای هر کدوم یک آداپتور و یا یک منبع تغذیه مرکزی بالاتر انتخاب کنید.

آداپتور یا منبع تغذیه دوربین مداربسته چیست؟

نصب و راه اندازی صحیح آداپتور

اولین گامی که در نصب دوربین مداربسته به آن توجه شود، مربوط به انتخاب نوع آداپتور یا منبع تغذیه می باشد که یا به صورت مجزا برای هر دوربین به کار گرفته شود و یا یک منبع تغذیه مرکزی برای همه دوربین ها استفاده شود.
به طوری که برای مکان های بزرگ از آداپتور جداگانه استفاده کنید و در محل های کوچیک از منبع مرکزی که بصرفه می باشد استفاده کنید.

نصب و راه اندازی صحیح آداپتور

[box type=”warning” align=”aligncenter” class=”” width=””]شاید فکر کنید که اهمیت آداپتور یا منبع تغذیه برای دوربین مداربسته ناچیز می باشد، اما برعکس اگر آداپتور بی کیفیت و ولتاژ پایین یا بالا استفاده کنید باعث خرابی مداربسته می شود.[/box]

قیمت آداپتور دوربین مداربسته

قیمت آداپتور بستگی به میزان آمپر خروجی دوربین دارد به این صورت که هر چقدر آمپر آداپتور بالاتر باشد به همان میزان قیمتش نیز بالا می رود. آداپتور که در آمپرهای ۲، ۵، ۱۰، ۱۵، ۲۰ و ۳۰ آمپر موجود می باشند که می توانید از طریق این وب سایت به مدل باکیفیت و فن دار دسترسی پیدا کنید خریدی مطمئن داشته باشید.

منبع: cctvsale.ir

دیمن منصوری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تکنو دوربین شما را به خرید بهترین محصولات دوربین مدار بسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید