مجموعه تکنو دوربین شما را به خرید بهترین محصولات دوربین مدار بسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

آشنایی با دوربینهای مداربسته ضد آب و ضرورت استفاده

آنچه در این مقاله می خوانید...

دوربین مداربسته ضد آب چیست؟بهترین دوربینهای مداربسته ضد آب چه مشخصاتی دارند؟نحوه تست دوربین مداربسته ضد آبخرید دوربین مداربسته ضد آب
آشنایی با دوربینهای مداربسته ضد آب و ضرورت آستفاده

آشنایی با دوربینهای مداربسته ضد آب که در انواع مدل های دام، بولت، گردان و مدل های ورزشی و بعضی دوربین های دنده عقب ماشین وجود دارد. و این مزیت را دارند که در صورت قرار گرفتن زیر بارون و گرد و غبار بواسطه بدنه فلزی که دارند و همچنین قابلیت IP67 یا IP66 بتوانند بدون هیچ مشکلی کار کنند و استفاده از آن ها برای مکان های باز بیشترین ضرورت را دارند.
دوربینهای مداربسته ضد آب که یکی از دیگر از معمول مدل هایی می باشند که استفاده و نصب آن ها برای فضاهای باز و بیرونی بیشتر کارایی را دارند چون با استفاده از آن ها دیگر نگرانی از بابت صدمه به دوربین در صورتی که ذرات گرد و غبار و آب به آن ها بخورد بدون هیچ گونه مشکلی کار کنند و آسیب نبینند.

دوربینهای مداربسته ضد آب

دوربین مداربسته ضد آب چیست؟

دوربین مداربسته در دو مدل معمولی و ضد آب طراحی می شوند که مدل ضد آب با استفاده از بدنه فلزی و دو استاندارد IP67 و IP66 که در آن ها لحاظ شده است می توانند از نفوذ ذرات گرد و غبار و آب جلوگیری کنند و مانع آسیب شوند. استفاده از دوربین های ضد آب برای مکان های بیرونی و باز بیشتر به کار گرفته می شوند.

دوربین مداربسته ضد آب چیست؟

بهترین دوربینهای مداربسته ضد آب چه مشخصاتی دارند؟

  1. دارا بودن استاندارد ip65 و ip66
  2. دمای عملیاتی دوربین مداربسته
  3. نصب راحت
  4. کیفیت تصویر
  5. دید در شب
  6. دوربین های سیم دار یا بی سیم

بهترین دوربینهای مداربسته ضد آب چه مشخصاتی دارند؟.png

نحوه تست دوربین مداربسته ضد آب

دوربین مداربسته ضد آب را به نسبت استاندارد ip از قوانین معینی استفاده می شود. با توجه به این که اکثر دوربین های ضد آب از استاندارد ip66 برخوردار می باشند برای تست آن ها پس از پوشاندن قسمت پشت دوربین را با آب فشار قوی و از جهات مختلف به آن می پاشند و این کار نباید خللی در عملکرد دوربین ایجاد کند.

نحوه تست دوربین مداربسته ضد آب

خرید دوربین مداربسته ضد آب

برای این که به راحتی به انواع دوربین مداربسته ضد آب دسترسی پیدا کنید می توانید با مشاوران فروش مجموعه ما ارتباط برقرار کنید و نسبت به خریدی مطمئن و تضمین شده اقدام کنید.

دیمن منصوری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تکنو دوربین شما را به خرید بهترین محصولات دوربین مدار بسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید