خرید دوربین مداربسته AHD پلاک خوان

خرید دوربین مداربسته AHD پلاک خوان از نظر کارایی و صرفه اقتصادی می تواند انتخاب برتر شما باشد. دوربین مداربسته آنالوگ که تصاویر را با کیفیت HD به نمایش می گذارد را از دست ندهید. قابلیت پلاک خوانی این دوربین مداربسته به آن اجازه می دهد روزانه 10000 شماره پلاک را ثبت کند.

دوربین مداربسته AHD پلاک خوان

دوربین مداربسته AHD پلاک خوان

دوربین مداربسته AHD پلاک خوان را می توان پرکاربردترین دوربین مداربسته برای کنترل ترافیک مکان های پر رفت و آمد در نظر گرفت. قابلیت پلاک خوان به دوربین مداربسته این امکان را می دهد به سادگی اعداد درج شده بر روی پلاک خودرو را درج کند و در حافظه خود نگهداری کند.
درون دستگاه دی وی آر این نوع دوربین مداربسته ها یک حافظه جداگانه طراحی شده است تا اعداد و ارقامی که ضبط شده اند، بعدا قابل بازبینی باشند.

برترین دوربین مداربسته های پلاک خوان

  • دوربین مداربسته پلاک خوان داهوا
  • دوربین مداربسته پلاک خوان هایک ویژن
  • دوربین مداربسته پلاک خوان IPCAM
  • دوربین مداربسته پلاک خوان نست

دوربین مداربسته AHD پلاک خوان

مکان نصب مناسب

بعد از این که دوربین مداربسته AHD خریداری کردید باید آن را در محل مناسبی نصب کنید. این نوع دوربین مداربسته را می توانید در مکان هایی نصب کنید که محل تردد و رفت آمد هستند. در ادامه به بیان برخی از آن ها می پردازیم.

  1. مناسب برای فضای خارجی
  2. قابل استفاده در ورودی پارکینگ های عمومی
  3. مناسب برای خیابان های پر ترافیک
  4. قابل نصب در حیاط منزل

فروش انواع دوربین مداربسته پلاک خوان ارزان

شرکت بازرگانی تکنو دوربین به مناسبت عید باستانی و فرخنده نوروز آفر های ویژه ای برای محصولات خود در نظر گرفته است. پس اگر به دوربین مداربسته پلاک خوان با قیمت ارزان نیاز دارید، تخفیف های ویژه ما را از دست ندهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما