فروش دزدگیر سیمکارتی gmk890

فروش دزدگیر سیمکارتی gmk890 با ارزان ترین قیمت ها از نمایندگی های تکنودوربین در سراسر ایران انجام می شود. سیستم اعلام سرقت جی ام کا یکی از محبوب ترین دزدگیر های اماکن موجود در بازار می باشد که بسته به مکان های قابل استفاده دارای مدل های متفاوتی می باشد. ما در اینجا قصد داریم به معرفی یکی از محصولات پر فروش این برند gmk یعنی دزدگیر منازل جی ام کا مدل ۸۹۰ بپردازیم:

فروش دزدگیر

دزدگیر اماکن جی ام کا مدل 890

سرقت یک اتفاق ناخوشایند است که ممکن است در هر جایی اتفاق بیفتد. ازهمین رو آماده سازی و پیشبینی برای این مواقع بسیار سودمند خواهد بود. این آماده سازی گاهی شامل فراهم کردن یک دزدگیر مناسب در محیط مد نظر است. یکی از گزینه های عالی دزدگیر اماکن جی ام کا مدل gmk890 است. این سیستم هشدار ضد سرقت با آژیر خطری که دارد هم بازدارنده است و هم در صورت بروز شرایط ناسازگار، شما را در امان نگه می دارند. به گونه ای که در صورت ورود سارقان به خانه و یا به محض باز کردن رله درب شما را از طریق تماس صوتی آگاه می سازد.

این مدل دزدگیر GMK یکی از بهترین مارک های دزدگیر منزل می باشد چراکه علاوه براینکه دارای آپشن های ویژه ای است، از بیمه نامه سرقت تا میزان قیمت ۲ میلیارد ریال بهره می برد. این مدل سیستم مرکزی قابلیت سازگاری با زون های سیمی و بیسیم را دارد چراکه با ایجاد امنیت و پوشش کامل در زمانی که در محل کار یا خارج از خانه هستید بسیار مؤثر است.

فروش دزدگیر

آیا دزدگیر gmk890 جدا از خط تلفن ثابت، از سیم کارت نیز پشتیبانی می کند؟

مهمترین ویژگی دزدگیر خانگی جی ام کا، پشتیبانی از سیم کارت می باشد. چراکه امکان دارد کاربری که قصد نصب و راه اندازی این دزدگیر پر مزایا را دارد، فاقد خط تلفن ثابت در مکان باشد.در صورت داشتن این سیستم هشدار دهنده، با ورود متجاوزان به امکان مختلف با صدای بلند گزارش خواهد شد. حتی اگر خواب هستید، می توانید این صدا را بشنوید و برای اطمینان از ایمنی خود اقدام کنید. با صدای زنگ خطر، سارقان فرار می کنند و به شما این امکان را می دهند که این وضعیت منفی را به خوبی خنثی کنید. گذشته از همه این ها دارای قابلیت ذخیره شماره های مختلف است تا در صورت هرنوع احساس خطری بلافاصله کمتر از ۲ ثانیه با شماره ها تماس بگیرد و یا اینکه پیامک های کوتاه آماده شده را برای شما ارسال کند.

بنابراین با این دزدگیر سیمکارتی جی ام کا شما نه تنها از محل کار خود در برابر تلاش های مخرب مانند سرقت محافظت می کنید. همچنین با سازگاری زون های سیمی و بیسیم، در مواردی که نیاز به مداخله فوری مانند حوادث آتش سوزی، نشت گاز، و غیره دارید اقدامات احتیاطی در اسرع وقت دست بکار خواهید شد.سیستم مرکزی جی ام کا مدل ۸۹۰ دارای صفحه نمایشگر ال سی دی است که به مرکز اطلاع رسانی معروف است. این نمایشگر ۳۰ وقایع را به خوبی با ذکر تاریخ و ساعت ثبت می کند و دارای دو پیام جداگانه جهت اعلان سرقت است.

فروش دزدگیر

فروش دزدگیر

خرید و فروش انواع دزدگیر های اماکن، منازل، محل کار، شرکت ها، بانک و غیره توسط بازرگانی تکنو دوربین انجام خواهد شد. لذا جهت تصمیم گیری درست در این باره و انتخاب بهترین دزدگیر اماکن با همکاران ما مشاوره کنید و جهت سفارش انواع دزدگیر اماکن ارزان قیمت هم اکنون با شماره های درج شده در وب سایت ما تماس بگیرید.

بدلیل نوسانات ارز از گذاشتن لیست قیمت محصولات خودداری کرده ایم لذا جهت دریافت لیست آخرین قیمت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما